E-BOOK SALES STARTED

You loved the books and documentaries of the Sacred Mysteries and brought them to millions of people. We are now presenting the "Voice of Miracle" series.

E-BOOK SALES STARTED

Documentary of our book has reached more 40 million people all over the world.

READER REVIEWS

8521

COUNTRY REACHED

85

TRANSLATED LANGUAGE

4

TOTAL VIEWS

42000000

LIST OF BOOKS

After the purchase, the book will be sent to the e-mail address you specified in PDF format. In case of a problem, you can always contact us via e-mail, whatsapp and phone. “You are the best nation produced [as an example] for mankind. You enjoin what is right and forbid what is wrong and believe in Allah . If only the People of the Scripture had believed, it would have been better for them. Among them are believers, but most of them are defiantly disobedient..” (Holy Qur'an 3:110)

ROAD OF VIRTUE

PDF

Çocukluğumdan bu yana bu konularla ilgili karşılaştığım şaşırtıcı olayları, yaşadıklarımı, bu yolun yolcularına yardımcı bir bilgi olması için paylaşacağım.

NUMBER OF ALLAH : 109

PDF

Allah güneş sistemine, ay ve dünyanın yaratılışına altın oran ve 109’u bir mühür olarak yerleştirdi. Bu büyük bir mucize ve Rabbin gücünün gösteren en büyük delillerindendi. Bu doğu dinlerinde ki 108+1 imameden oluşan zikir tesbihinin onların henüz bilmedikleri sırrı idi.

Şeytan ise her zaman Rabbe öykünür, kıskanır ve taklit ederdi. Kendisi Yaratıcıyı aşarak yani 10’u aşarak (9 iken) 11 olacağı yalan vaadinin bir sembolü olarak 9 ve 11’i birleştirdi.  911’i kendi sayısı yaptı. Oysa 10 olan Allah ve 9 olan halifesinden başka bir makam yoktu. Ve onlar aşılamayacaktı.

Dünya düzeni , şeytanın 9.11 sistemine dayalı kurmaya çalıştığı dünya hakimiyetinin herkesçe görülen ama farkedilmeyen belgelerle ispatını ve nasıl yeneceğimizi bu kitapta göreceksiniz.

GOLDEN RATIO

PDF
Allah’ın isminde, besmelede, Fatiha Suresinde, Kuran’ın ayet sayılarında, ayet sıra numaralarında gizli Altın Oran Mucizeleri. Ayrıca insan yüzü, doğada, güneş sistemi, dünya ve ayın yaratılışında ki Altın Oranı da göreceksiniz. Tüm kutsal kitaplarda, Tevrat, Enok’un kitabında, peygamberin hayatında, ahit sandığı ve Nuh’un gemisinde, tapınakta ve daha nice yerde Altın Oran’ın nasıl işlendiğini, onun çağa yeni çağa ismini verecek kavram olduğunu göreceksiniz. 300’e yakın mucize tek bir kitapta! Bu kitapla Allah’ın her şeyi tek tek sayıp insan üstü bir ilim ve akılla tasarladığını, göreceksiniz. Kutsal kitaplarının ve elçilerinin hakikat olduğuna dair inancınız güçlenecektir.

MIRACLE OF GOLDEN WAY

PDF

Altın yol mucizesi ise, Altın oran (0,618/1,618) mucizelerinin tamamlayıcısıdır. Muhteşem Altın Oran mucizelerinden sonra daha büyüğünü hayallerimize sığdıramazken bir yenisi daha lütfedildi. Allah, Altın Oran noktasından çıkıp yükselen, altın oran mührü taşıyan, 19 derece açılı, 19 enlem yükseklikte ve her durağı ve uzunluğu altın oran sayısı ile inşa edilmiş muhteşem bir yolun varlığını ilham etmiştir.

Dünya üzerinde ki kutsalların-peygamberlerin ve kutsal mekanların yerlerini ölçmek kutsal kitapların onlara dikkatle yönelenler için yaptığı bir hatırlatmadır.

SECRETS OF ALLAH

PDF
Allah’ın her şey olduğunu, her şeyi kullanarak nasıl gördüğünü ve her şeye frekanslar yoluyla nasıl şekil verdiğini göreceğiz. Hatta sesini bile bir ölçüde duyabileceğiz. O her mahlukata kendi lisanında; kendi frekansında hitap eder. Peki dinler nedir? Çünkü insanların çok azına bir dinin öğretisi sağlıklı bir şekilde ulaşabilmektedir. Geri kalanlar ne olacak? Allah onları umursamıyor mu yoksa? Hayır O insanların her birine yaratıcılığı ve kulluğu bizzat deneyimleyebileceği bir kitap vermiştir. Öyle ki aradığı her türlü soruya gereken düzeyde cevabı bulabileceği bir kitap o.

Ve bu kitaba ulaşması kolay olsun diye onu insanın beynine nakşetmiştir. Bir kör bile Rabbini bilsin okusun diye; kendi içinde rabbini anlamasını ve hissetmesini sağlayan bir sistem yaratmıştır.

WAY OF VIRTUE

PDF
Kuran bize gelecekte insanlığı kurtaracak bir cihazı Zulkarneyn kıssası aracılığı ile öğretiyor. ZULKARNEYN MAKİNESİ hakkında ne eski kitaplarda ne de sümer tabletlerinde en ufak bilgi mevcut değil. Kuran ise benzersiz ve farklı yanlarıyla mucizelerinden birini daha lütfetti. Zülkarneyn Makinesi yeryüzünü hangi felaketten kurtaracak? Dünya ortalama 300 bin yılda bir kutuplarını tersine çeviriyor. Ancak 720 bin yıldır kutup devinimi gerçekleşmedi. Kutup devinimi gerçekleşirken kutuplar parçalanıyor ve alan şiddeti hızla azalıyor. Şu anda dünyada olanlarda tam olarak böyle. Bu nedenle pek çok bilim adamı bir manyetik kutup değişimi içinde olduğumuzu  ifade ediyor.

SHAPES OF CONTINENTS

PDF
Her kim “Allah rastgele yapmış, kıtaların içindeki desenler renkler ve şekiller bir mana içermiyor, rastgeledir” derse… O kişi Allah’ı tasarım yönünden hikmetsiz bir iş yapmakla suçlamış olur ki, bu sözü söyleyeni dinden çıkarabilir. “Ben göremedim” diyebilir ama “yoktur” diyemez. Gördüğüm olağanüstü semboller, Amerika, Afrika ve Avrupa ve Asya kıtasının tümünü kaplayan ve her biri en az kıtanın yarısı yada tamamı büyüklüğünde ki muazzam şekillerdir. İstisnasız tüm şekiller dünya eksenine düz şekilde bakarak, haritanın açısını çevirmeksizin farkedilmiştir. Zilzal Suresi ﴾1-3﴿ Yeryüzü sarsıldıkça sarsılır, içindekileri dışarıya çıkarır ve insan, “ne oluyor?” der ﴾4﴿ İzin günü, yeryüzü, haberlerini anlatır. ﴾5﴿ Çünkü Rabbin ona vahyetmiştir.

SECRET OF DESTINY

PDF
Kimi çok güzel doğar, kimi ise engelli veya kimsenin bakmak istemeyeceği bir görünümde. Kimi zengin doğar, kimi ise açlıktan sağlıklı gelişemez ve sonunda hastalık içinde ölür. Kimi doğuştan peygamberdir ve cennetlik olarak doğar Hz İsa gibi. Hepimizin kaderi birbirinden o kadar farklı ki. Din adamları bunun ilahi bir sınav olduğunu söylüyor. Oysa Allah’ın bir şeker vermek için yürek dayanmayan işkenceleri reva göreceğini düşünmek Allah’a yapılmış bir hakarettir. Ayrıca acı içinde ölen bebek ve çocuklar sınanmış da olmazlar, çünkü sınavı analiz edecek bilgi ve anlayıştan yoksundur. Sadece acı çekip ölürler. Öyleyse büyük SIR nedir? Bu kitapta bulacaksınız.

THE SOUND OF MIRACLES

8 PDF IN ONE BOOK
Bu kitapta önce Yaratıcımızı ve sistemi anlatan, sonra O’nun yeryüzünde ki olağanüstü işaret ve mucizelerini gösteren 8 kitabı bulacaksınız. Bu kitap size derin bir anlayış ile hikmet verecektir. Merak ettiğiniz her şeyi ve tüm sorularınızı  whatsapp hattından Erdem Çetinkaya Meta’ya iletebilirsiniz. Kitaplara yapılan eklemelerin tamamından ömür boyu yararlanabilirsiniz. İçerdiği Kitaplar
 • Erdem Yolu; Yaşadığım Mucizeler
 • Allah’ın Sayısı 109, Deccal’in Sayısı 911
 • Altın Oran 1,618; Mucizeler Kitabı
 • Altın Yol; Sırat Mucizesi
 • Allah’ın (CC) Sırları
 • Kıta Şekillerinde İlahi Mesajlar
 • Güneşten Gelenler; Yecüc Mecüc
 • Beklenen* (yakında eklenecektir)
 • Kader Sırrı ve Günahlar Kitabı

BOOKS OF MIRACLE - PRINTED AND SIGNED VERSION

PDF
Mucizelerin Sesinde toplanmış 8 kitabın birleşimi olan yaklaşık 500 sayfa kalınlığında ki kuşe kağıt, renkli baskılı ve Erdem Çetinkaya’nın imzasını taşıyan bu kitabı mutlaka edinin. Islak imzalı ve yazar tarafından isminize/şahsınıza özel bir mesaj içerecek olan bu kitap sadece 1000 adet basılacaktır. Bu kitabın geliri İlahi mucizelerin dünyaya değişik dillerde yayılması için kullanılacaktır. Detaylı bilgi için Whatsapp hattından Erdem Çetinkaya Meta’ya soru sorabilirsiniz.

You can use form for your questions about subscriptions and sponsorship.

Address

You can ask anything that comes into your mind.

+90 312 999 6618

(SADECE WHATSAPP)

Weekdays 09:00-18:00

Working Hours

 • kutsalgizemler (@) gmail.com

 • Ankara, Türkiye